اخبار

افتتاح نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در اسلام آبادغرب

افتتاح نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در اسلام آبادغرب
نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در راستای رونق تولید و بیانیه گام دوم انقلاب در کحل مجتمع غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب صبح امروز یکشنبه 98/11/27 نمایشگاه مد ولباس ایرانی اسلامی با حضور مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان افتتاح گردید.

خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:  نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در راستای رونق تولید و تأکید مقام معظم رهبری بر استفاده از توان داخلی  برگزار شده است و هدف از آنرا کشف استعدادهای بانوان در زمینه طراحی مد و لباس دانست.

تمری افزود : در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری تاکید ویژه ای بر خلاقیت و سبک زندگی شده است و هدف ما این است که کم کم بتوانیم طراحان مد و لباس را به سمت و و سوی مدل های ایرانی و اسلامی سوق دهیم. 

سیروس عبدی معاون فرمانداری اسلام آبادغرب نیز در این مراسم با تمجید طرح های ارائه شده گفت : باید تلاش کنیم و از ظرفیت ها بومی بیشتر و بهتر استفاده کینم و از عوامل برپایی نمایشگاه تقدیر نمود.

این نمایشگاه با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری انتظار قائم آل طه، به مناسبت میلاد حضرت فاطمه(س) و بزرگداشت مقام زن و مادر از 27 لغایت 30 بهمن ماه 98 در مجتمع فرهنگی هنری غدیر پذیرای بازدیدکنندگان می باشد.

نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۴۸
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید