اخبار

محفل شعر انقلاب در اسلام آبادغرب برگزار شد

محفل شعر انقلاب در اسلام آبادغرب برگزار شد
به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب محفل شعر انقلاب در حوزه علمیه خواهران اسلام آبادغرب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب صبح امروز با حضور امام جمعه شهرستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی ، رئیس تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه و رئیس حوزه های علمیه براردان و خواهران و جمعی از طلاب محفل شعر انقلاب با همکاری حوزه علمیه خواهران و اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.

در این مراسم ابتدا روح الله شرفی و فرانک شریفی از شاعران شهرستان به قرائت شعر خود پرداختند. و خسرو تمری به به روند همکاری اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان با حوزه های علیمه اشاره و بیان داشت : تا کنون چندین برنامه فرهنگی هنری و دینی و قرآنی در حوزه های علیمه برگزار کردیم که انشاء الله این برنامه ادامه خواهند داشت.

درادامه حجت الاسلام مهری امام جمعه محترم شهرستان با تبریک ایام الله دهه فجر گفت : باید از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه علمیه خواهران شهرستان که این برنامه را تدارک دیدند صمیمانه سپاسگزاری نمایم.

وی د رادامه به نقش بانوان در طول انقلاب اسلامی ایران اشاره و بیان داشت : زنان چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب نقش مهمی در شکل گیری انقلاب اسلامی و تداوم آن داشتند و زنان دوشادوش مردان در صحنه های مختلف حضور داشتند.

حجت الاسلام مهری افزود : زنان در طول مبارزات حضور فعالی داشتند و همان کاری که زنان کاروان اباعبدالله الحسین (ع) در مبارزه انجام دادند، زنان امروز جامعه ما نیز انجام دادند.

وی افزود : انقلاب اسلامی ایران و امامین انقلاب این نقش را برای زنان قائل بودند و به نقش زنان به صورت واقعی احترام می گذاشتند و جنبه تبلیغی و شعاری به آن نگاه نمی کردند.

امام جمعه شهرستان افزود : غرب و حامیان سرسپرده آنان، آزادی زن و حقوق زن را تنها در برهنگی می بینند این در حالی است که حقوق زنان در اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بسیار دقیق تر است و جایگاه زنان نیز برجسته تر است.

وی در پایان از شاعران حاضر در محفل قدردانی کردند.

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۳۹
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید