اخبار

برگزاری همایش تکریم مادارن شهدا در روستای کندهر اسلام آبادغرب

برگزاری همایش تکریم مادارن شهدا در روستای کندهر اسلام آبادغرب
چهارمین همایش تکریم مادران شهدا و بزرگداشت سردار حاج قاسم سلیمانی در روستای کندهر اسلام آبادغرب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب پیش از ظهر امروز با حضور امام جمعه ، فرماندار ، جمعی از مسئولان شهرستان اسلام آبادغرب در روستای کندهر از توابع بخش حمیل شهرستان اسلام آبادغرب با همکاریدفتر امام جمعه،  دهیاری و شورای روستا، بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.

حجت الاسلام مهری امام جمعه شهرستان در این مراسم گفت : اگر مادران و همسران شهدا نبوند خیلی از حماسه ها در دفاع مقدس و چهل و یک سال گذشته خلق نمی شد.

وی گفت : چله اول انقلاب پر از دستاوردهای پرافتخاری است که باید به آن افتخار کرد و حقیقتا کارنامه نظام اسلامی بسیار زرین و درخشان است.

امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی افزود : باید یاد سردار شهید سلیمانی را گرامی بداریم وحقا مردم ایران به درستی حق این شهید را ادا کردند و مردم نشان دادند برای کسی که برای آنها جانفشانی بکند و زحمت بکشد، قدردان هستند.

حجت الاسلام مهری افزود : امروز مردم به سطح بالایی از آگاهی رسیده اند و می دانند که انقلاب اسلامی ایران ، انقلاب جهاد و شهادت و ایثار بوده و هست و این مسیر از سال 42 تا 57  مجاهدان بزرگی مبارزه کردند، شکنجه شدند و خونشان ریخته شده است و بعدا از آن نیز این مسیر ادامه دارد.

وی افزود : در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی سردار سلیمانی را تقدیم کریدم و این موضوع نشان داد این انقلاب به همین سادگی به دست نیامده و خیلی خون ها تقدیم شده است.

امام جمعه شهرستان افزود : یادواره شهدا کمترین وظیفه و تشکر و سپاسگزاری از طرف ماست و باید یادواره ها را گرفت و یاد و نام شهدا را زنده نگه داشت و در این یادواره ها از زندگی قهرمانان و اسطوره ها حرف بزنیم و به مردم بگوییم که در طول  چهل سال گذشته دشمن هر چه از دستشان آمده انجام دداده و امروز از سر ناچاری و زبونی  رو به ترور حاج قاسم سلیمنانی ها رو آورده است.  

وی افزود : دشمن کور خوانده است ، چرا که حاج قاسم و نظام انقلابی جوانان بسیاری مثل خود را تربیت کرده وجبهه مقاومت با رفتن قاسم سلیمانی ها تضعیف نمی شود چرا که این خون جاری و ساری است؛ و مردم در تشیع پیکر حاج قاسم  نشان دادند که هنوز پای نظام و انقلاب اسلامی خود هستند و یقینا مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر دشمن را  ناامید خواهند کرد.

وی همچنین به انتخابات اشاره و بیان کرد : این انتخابات اولین انتخابات ایران در چله دوم انقلاب است و این انتخابات هم از نظر داخلی مهم است و هم از نظر بین المللی و مهمتر از هر چيز حضور مردم در پای صندوق های رای است که به قدرت ملی و بین المللی و منطقه ای ایران کمک خواهد کرد.

در پایان این مراسم از تعدادی از مادران شهدای روستای کندهر تجلیل به عمل آمد. 
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۸:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید