اخبار

برگزاری_نمایشگاه_پوستر_رونق_تولید و نمایشگاه تخصصی کتاب انقلاب در محل مصلی نمازجمعه اسلام آبادغرب

برگزاری_نمایشگاه_پوستر_رونق_تولید و نمایشگاه تخصصی کتاب انقلاب در محل مصلی نمازجمعه اسلام آبادغرب
پنجمین نمایشگاه_پوستر_رونق_تولید و #اقتصاد #مقاومتی و نمایشگاه تخصصی کتاب انقلاب در محل مصلی نمازجمعه اسلام آبادغرب به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد.

%3cbr/%3eبه گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب ظهر امروز %28جمعه ۱۸ بهمن%29 نمایشگاه پوستر رونق تولید و اقتصاد مقاومتی و نمایشگاه تخصصی کتاب انقلاب در محل مصلی نماز جمعه برگزار شد.
%3cbr/%3eاین نمایشگاه مورد استقبال نمازگزاران قرار گرفت و حجت الاسلام مهری امام جمعه، حیدری فرماندار شهرستان از این نمایشگاه بازدید کردند.
%3cbr/%3eخسرو تمری در خصوص این نمایشگاه گفت %3a این نمایشگاه توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب با همکاری کانون فرهنگی هنری قرآن و عترت مسجد جامع و ستاد نماز جمعه برگزار شد.
%3cbr/%3eوی گفت %3a پوسترهای اقتصاد مقاومتی توسط انجمن طراحان گرافیک استان کرمانشاه تولید شده اند؛ که تمامی موضوعات مرتبط با اقتصاد مقاومتی از جمله مبارزه با کالای قاچاق؛ حمایت از کالای داخلی و رونق تولید، خطر واردات ، پس انداز و نقش آن در رونق صنعت، استفاده از مد و لباس سنتی، تحریم و پیشرفت جامعه و مقاومت ملی را می توان در این پوسترها دید.
%3cbr/%3eوی افزود %3a اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب تا کنون ۵ نمایشگاه از این پوسترها برگزار کرده و تا پایان سال نیز ۵ نمایشگاه دیگر برگزار خواهد کرد تا به نوعی بخش هایی از جامعه به اهمیت گفتمان اقتصاد مقاومتی آشنا و آگاه شوند و اگر امکان داشته باشد این نمایشگاه در نقاط مختلف برگزار خواهیم کرد.
%3cbr/%3eدر افزود%3a اقتصاد مقاومتی مهمترین شعاری است که جامعه ما امروز به آن نیاز دارد و ما برای اینکه بتوانیم رونق تولید و مشکلات بیکاری را حل کنیم باید اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و وظيفه ما این است که گفتمان سازی این موضوع را پی ریزی کنیم.
%3cbr/%3e
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید