اخبار

افتتاح نمایشگاه کتاب ، روزشمار مطبوعات و عکس انقلاب بمناسبت دهه فجر در اسلام آبادغرب

افتتاح نمایشگاه کتاب ، روزشمار مطبوعات و عکس انقلاب بمناسبت دهه فجر در اسلام آبادغرب
با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان اسلام آبادغربد نمایشگاه کتاب ، روزشمار و عکس انقلاب به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی ایران افتاح شد.
‍به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب خسرو تمری در این خصوص گفت: نمایشگاهی که امروز افتتاح شد  نمایشگاه روزشمار مطبوعات انقلاب مجموعه‌ای از روزنامه‌های کیهان و اطلاعات میباشد به همراه کتاب های تخصصی انقلاب که از  مرکز اسناد انقلاب اسلامی تهیه شده، افتتاح شد. 


خسرو تمری در ادامه اظهار داشت :این نمایشگاه در ایام دهه فجر به مدت ۱۰ روز ادامه داردوکتابها با ۳۰درصدتخفیف عرضه شده است. 


تمری هدف از برگزاری این نمایشگاه را اینگونه عنوان کرد: این نمایشگاه به نوعی به خصوص در حوزه نمایشگاه روزشمار مطبوعات و نمایشگاه عکس انقلاب تجدید خاطره‌ای است که ما با آن ایام داشته و نقش مطبوعات در شکل گیری و اطلاع رسانی نسبت به رویدادهای انقلاب است و تجدید خاطرات خوبی میباشد و بازدیدکنندگانی که حضور پیدا می‌کنند می‌بینند که در آن ایام چه اتفاقاتی افتاده و صحنه های زیبایی که رسانه‌ها شکل داده اند در مسیر انقلاب را به صورت مستند می ببینند.


وی در ادامه گفت : کتاب‌هایی که مستند هستند و مرکز اسناد انقلاب اسلامی کتاب هایی که منتشر کرده کتاب های سندار تاریخی میباشد که هر کسی به این کتاب‌ها رجوع کند و اسنادی که در این کتاب‌ها هست را پیدا کند اطمینان می یابد که این کتاب‌ها کتاب‌های قابل رجوع می باشد.


تمری در ادامه تصریح کرد: از مسئولین شهرستان امام جمعه محترم و مجموعه فرمانداری و ادارات دیگر که در افتتاحیه نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند تشکر می‌کنم

وی گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی در ایران بزرگترین انقلاب معنوی قرن بیستم بود و متفکران غربی نیز این موضوع را تایید می کنند. 

وی در ادامه اظهار داشت: رویدادی که در این انقلاب شکل گرفت یک الگویی برای جهان مظلوم است تا بدانندانقلاب اسلامی با همین رویدادها و همین شعار و همین سیاست شکل گرفته است . 

تمری درپایان گفت :امیدواریم که امروز در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم بتوانیم تداوم بخش راه شهدا به خصوص شهید مقاومت سردار سلیمانی باشیم و بتوانیم یادشان را گرامی بداریم


۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید