اخبار

برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در اسلام آبادغرب

برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در اسلام آبادغرب
صبح امروز با حضور ۲۳۶ نفر آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در اسلام آبادغرب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم صبح امروز در دو نوبت و با حضور ۲۳۶ نفر از داوطلبان در مدرسه شاهد میناشی برگزار شد.
خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب در خصوص این آزمون گفت : این آزمون توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در چند بخش برگزار شد و داوطلبان در بخش حفظ و بخش مفاهیم و ترجمه آزمون دادند.
تمری افزود : در این دوره از آزمون در رشته حفظ جزء ۳۰ ، جزء ۱، حفظ سوره بقره ، حفظ ۵ جزء ، حفظ ۱۰ جزء ، حفظ ۱۵ جزء ، حفظ ۲۰ جزء ، حفظ ۲۵ جزء و حفظ کل شرکت داشتند.
تمری افزود: در بخش تفسیر و ترجمه رو مفاهیم نیز ۶۵ نفر داوطلب حضور داشتند که شامل تفسیر سوره بقره، ترجمه و درک معانی سوره بقره، حفظ و ترجمه نهج البلاغه، حفظ و ترجمه صحیفه سجادیه و نیایش های امام سجاد و ترجمه و مفاهیم قرآن کریم برگزار شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب با تشکر از مدیریت آموزش و پرورش و معاونت پرورشی این اداره در اسلام آبادغرب افزود: بعد از کرمانشاه اسلام آبادغرب بیشترین شرکت کننده در این آزمون داشت و زمان آزمون شفاهی نیز به زودی اعلام می شود.
سجاد طهماسبی مسئول اجرایی آزمون گفت : این آزمون در دو نوبت توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به صورت سراسری برگزار می شود و برای افرادی که نمره قبولی دریافت کنند گواهی قبولی صادر می شود.
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید