اخبار

افتتاح سرای مطالعه رویش فرزانگان اسلام آبادغرب با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه

افتتاح سرای مطالعه رویش فرزانگان اسلام آبادغرب با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه
بهرام فاضلی زاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در مراسم افتتاح سرای مطالعه رویش فرزانگان از راه اندازی این سرا در اسلام آبادغرب را گامی ارزشمند در مسیر پایتخت کتاب ایران دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب بعد از ظهر امروز (شنبه 98/09/09 )  سرای مطالعه رویش فرزانگان توسط بهرام فاضلی زاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افتتاح شد.

فاضلی زاد در ابتدا با تقدیر و تشکر از بانیان این موسسه فرهنگی گفت : این کار بسیار ارزشمند و ستودنی است و برای این کار ارشمند شایسته است از خانم شرفی و همکاران ایشان در این خصوص تقدیر و تشکر کنم. 

وی افزود : کسی باورش نمی شود که یک نفر بخواهد در حوزه کتاب و کتابخوانی سرمایه گذاری کند و این اقدام صورت گرفته گامی ارزشمندی برای شهرستان اسلام آبادغرب در حوزه پایتخت کتاب ایران محاسبه می شود. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه  در ادامه افزود : وظیفه ما است که از این موسسه حمایت بکنیم و از همه ظرفیت ها برای کاستن از مشکلات موسسه از جمله مشکل مکان موسسه استفاده بکینم. 

زهرا شرفی موسس موسسه فرهنگی سرای مطالعه رویش با تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در راه اندازی این مرکز گفت : در این مرکز هم اکنون 6 نفر مشغول فعالیت هستند و توانسته ایم فضای آرام و مطمئنی برای افرادی که اهل مطالعه هستند فراهم کنیم. 

موسسه سرای مطالعه رویش با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه کتاب و کتابخوانی و محیطی مناسب برای افراد اهل مطالعه در شهرستان اسلام آبادغرب راه اندازی و فعالیت دارد. 

افتتاح سرای مطالعه رویش فرزانگان توسط بهرام فاضلی زاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاهافتتاح سرای مطالعه رویش فرزانگان توسط بهرام فاضلی زاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاهافتتاح سرای مطالعه رویش فرزانگان توسط بهرام فاضلی زاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاهافتتاح سرای مطالعه رویش فرزانگان توسط بهرام فاضلی زاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاهافتتاح سرای مطالعه رویش فرزانگان توسط بهرام فاضلی زاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاهافتتاح سرای مطالعه رویش فرزانگان توسط بهرام فاضلی زاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاهافتتاح سرای مطالعه رویش فرزانگان توسط بهرام فاضلی زاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاهافتتاح سرای مطالعه رویش فرزانگان توسط بهرام فاضلی زاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه

۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۷:۱۲
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید