اخبار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب

گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی اولویت فرهنگی اسلام آبادغرب است

گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی اولویت فرهنگی اسلام آبادغرب است
خسرو تمری در دیدار دانش آموزان مدرسه راه نور اسلام آباد غرب گفت: اولویت فرهنگی شهرستان طرح پایتخت کتاب ایران و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب بعد از ظهر امروز دانش آموزان مدرسه راه نور اسلام آباد غرب از مجتمع فرهنگی هنری غدیر بازدید کردند.
خسرو تمری در این دیدار به اهمیت و جایگاه فرهنگ و هنر  گستردگی این حوزه اشاره و بیان داشت : این اداره وظایف گسترده ای دارد و لذا به تناسب این گستردگی وظایف زیادی متوجه این نهاد می باشد.
وی در ادامه به اولویت های فرهنگی هنری شهرستان از جمله جشنواره ملی تئاتر مرصاد، جشنواره خوشنویسی ، پایتخت کتاب ایران اشاره و افزود : اولویت محوری ما عنوان پایتخت کتاب ایران است و بخش عمده ای از تمرکز ما در این حوزه قرار گرفته است و تلاش های صورت گرفته نیز امیدوار کننده است.
تمری افزود: ما به دنبال آن هستیم به شهرستان پر ظرفیت اسلام آبادغرب جایگاه و شانی که شایسته آن است برگردانیم و تنها راه این امر کتاب و کتابخوانی است.
وی اشاره کرد: وقتی شهری به عنوان شهر فرهیختگان و شهر دوستدار کتاب معرفی شد مطمئنا در اذهان عمومی کشور نیز با همان ویژگی به آن نگاه خواهند کرد و اندک موارد حاشیه ای نیز مورد توجه قرار نخواهد گرفت.
در ادامه این دیدار هوشنگ رزم دیده به توضیح حوزه های مختلف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره و دانش آموزان از بخش های مختلف مجتمع بازدید کردند.
همچنین در این دیدار دانش آموزان از دبیرخانه اسلام آباد غرب نامزد پایتخت کتاب ایران بازدید کردند و به آنها کتاب اهداء شد. 

اسلام آباد غرب نامزد پایتخت کتاب ایران
اسلام آباد غرب نامزد پایتخت کتاب ایران

۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۸:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید