اخبار

پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد

پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد
با حضور امام جمعه و فرماندار پنجمین جلسه شورای فرهنگی عمومی در شهر حمیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب پیش از ظهر دیروز جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش حمیل با محوریت اربعین و مشکلات فرهنگی منطقه با حضور مسئولین شهرستان در محل بخشداری حمیل برگزار شد.

حجت الاسلام مهری امام جمعه شهرستان در این جلسه اظهار کرد: امام حسین(ع) برای خدا رفت و خداوند هم از نهضت ثارالله محافظت می کند، اگر مسئولین در اربعین پای کار بیایند برای سعادت خود می آیند و اگر هم نیایند خودشان ضرر کرده اند، 1400 سال است که حاکمان ظالم خواسته اند مانع برگزاری مجالس امام حسین (ع) شوند و امروز شاهد برگزاری هیئت های عزاداری در قلب اروپا هستیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ادامه داد: مردم محوری اصل اساس موکب هاست اما آماده سازی زیر ساخت ها وظیفه نظام و ادارات است که باید تسهیل گری و خدمات رسانی کنند.

جهانبخش حیدری فرماندار اسلام آبادغرب در ادامه اظهار داشت: بخش اعظم برنامه ها از طریق کارگروه های شهرستانی انجام می گیرد و کمیته های متعدد موظفند برهمه شهرستان نظارت داشته باشند.

 وی افزود: بخش حمیل از بخش های نیازمند توسعه است و دیدگاه توسعه با تفکر توسعه در این بخش باید حاکم شود

گفتنی است؛ در ابتدای این جلسه ناصری بخشدار حمیل و جلوند شهردار حمیل به تشریح برخی تجربیات پذیرایی از زوار اربعین در سال های گذشته پرداخته و برخی مشکلات، راهکارها و پتانسیل های منطقه نیز بیان گردید.

همچنین قلمزن رییس آموزش و پرورش، گراوند رییس دادگستری ،خدرویسی رییس کمیته امداد، جعفری نماینده اداره ورزش و جوانان بخش حمیل و سرهنگ غلامی فرمانده پلیس راه حمیل پلدختر در این جلسه به بیان گزارشاتی از حوزه خدمتی خویش و مشکلات موجود پرداختند.

مسئولین شهرستان نیز در این جلسه در خصوص مشکلات مطرح شده به بیان پیشنهادات و تبادل نظر پرداختند.

۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید