اخبار

حجت الاسلام مهری: طرح پایتخت کتاب ایران باعث فضای روانی مثبت در سطح روستاها و شهر اسلام آبادغرب شده است.

حجت الاسلام مهری: طرح پایتخت کتاب ایران باعث فضای روانی مثبت در سطح روستاها و شهر اسلام آبادغرب شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب ظهر امروز جمعی از مبلغین جهادی مرصاد با حجت الاسلام مهری امام جمعه اسلام آبادغرب دیدار کردند.
حجت الاسلام مهری با تسلیت ایام عاشورای حسینی(ع) گفت: کتاب یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری است و گام های که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب با عنوان پایتخت کتاب ایران برداشته در همین راستا است.
وی افزود : سال گذشته اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام‌آبادغرب با شعار اسلام آبادغرب نامزد پایتخت کتاب ایران در مسیر پایتخت کتاب ایران گام های ارزشمندی برداشت و همین اقدامات باعث شد اسلام‌آبادغرب جزء ۲۰ شهر برتر ایران در حوزه کتابخوانی شود.
امام جمعه اسلام آبادغرب با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در حوزه کتاب و کتابخوانی گفت : بدون شک این حرکت ها باعث فضای روانی مثبتی در سطح روستاها و شهر اسلام آبادغرب شده است و امید است در آینده شاهد نتایج مثبتی باشیم.
در این دیدار خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب به طرح پایتخت کتاب ایران اشاره و بیان داشت : پایتخت کتاب ایران از جمله طرح هایی است که در راستای بیانات مقام معظم رهبری راه اندازی شده و گام های ارزشمندی صورت گرفته است.
وی افزود : انتظار داریم مبلغین عزیز متناسب با ایام محرم به معرفی کتاب های ارزشمند در این حوزه بپردازند و فرهنگ و ارشاد اسلامی را در راستای معرفی این طرح کمک کنند.
در پایان مقرر شد یکی از کتابهای متناسب با عاشورا معرفی و مسابقه ویژه ای در این راستا برگزار شود. 
۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید