اخبار

تقدیر اعضاء دبیرخانه تئاتر ملی مرصاد از حمایت های شورای اسلامی شهر و شهرداری اسلام آبادغرب

تقدیر اعضاء دبیرخانه تئاتر ملی مرصاد از حمایت های شورای اسلامی شهر و شهرداری اسلام آبادغرب
رئیس و اعضاء دبیرخانه جشنواره ملی تئاتر مرصاد با حضور در جمع اعضاء شورای اسلامی شهر اسلام آباد غرب از زحمات آنها تقدیر و تشکر کردند.
به گزارشروابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب عصر امروز خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب به همراه اعضاء دبیرخانه تئاتر ملی مرصاد با حضور در محل شورای شهر با اهداء تندیس از زحمات اعضاء شورا تقدیر کردند.
در ابتدای جلسه جلیلیان رئیس شورای شهر اسلام آبادغرب به رویکرد شورای شهر برای ساماندهی مشکلات شهر اشاره و بیان داشت : فعالیت های فرهنگی و بستر نشاط اجتماعی از وظایف شورای شهر است و شورا باید پاسخگوی خواسته های متعدد مردم باشد.
وی افزود : شورا و شهرداری در حد توان خود در اکثر مناسبات و برنامه های فرهنگی حضور نقش حمایتی داشته و در حد توان کمک کرده است.
در ادامه خسرو تمری به اهمیت کار فرهنگی اشاره و بیان داشت : مهمترین اولویت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توسعه شهرستان است و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب نیز باید در خدمت این سیاست باشد.
وی با تشکر از حمایت های شورای اسلامی شهر و شهرداری اسلام آبادغرب افزود : حمایت های مادی و معنوی این دو نهاد باعث پیشبرد امور و فعالیت ها شده است و همین موضوع باعث شده است روند مثبتی شکل بگیرد.
تمری افزود : برای توسعه شهرستان نیازمند عزم جدی و انجام کارهای بزرگ هستیم و در این راستا رویدادهای مهمی همچون پایتخت کتاب ایران و روستاهای دوستدار کتاب و جشنواره ملی تئاتر مرصاد راهبردهای لازم برای تحقق این سیاست است.
وی افزود : فضای همگرایی حاکم در بین نهادهای سطح شهر قابل توجه و شایسته تمجید است و باید این روند را حفظ کرد.
در ادامه نیز رسول نادری از حمایت های شورای اسلامی شهر و شهرداری اسلام آبادغرب تقدیر و تشکر نمود و آمادگی انجمن نمایش برای کمک به شورا و شهرداری در راستای فرهنگ انتظام اجتماعی اعلام کرد.
در پایان مراسم تندیس جشنواره ملی تئاتر مرصاد به اعضاء شورا اهداء و خدمات آنها تقدیر شد. 
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۲۲:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید