اخبار

حیدری فرماندار اسلام آبادغرب: تئاتر مرصاد افتخار بزرگی نصیب شهرستان کرده است.

حیدری فرماندار اسلام آبادغرب: تئاتر مرصاد افتخار بزرگی نصیب شهرستان کرده است.
تقدیر اعضاء دبیرخانه جشنواره ملی تئاتر مرصاد از زحمات و حمایت فرماندار اسلام آبادغرب
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب ظهر امروز اعضاء دبیرخانه جشنواره ملی تئاتر مرصاد با فرماندار دیدار و با اهداء تندیس از زحمات ایشان تقدیر کردند.
 
حیدری در این جلسه گفت : بار اصلی جشنواره بر دوش هنرمندان تئاتر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب بود.
وی افزود : یکی از افتخارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، افتخار به توان و ظرفیت هنرمندان شهرستان است و یکی از شاخصه های شهرستان جشنواره تئاتر مرصاد است. و این جشنواره عزت و افتخار بالایی در کنار سایر مولفه ها نصیب شهرستان نموده است.
فرماندار اسلام آبادغرب افزود: بستری شکل گرفته که باید بتوانیم از ظرفیت شکل گرفته در سال های آتی با شرایط خاص و سازوکارهای بهتر و رفع نواقص به شکل مناسب تری استفاده کنیم.
وی در ادامه افزود: بدون شک محور برنامه ریزی دوستان دبیرخانه بوده اما اینجانب تلاش می کنم برای پایداری ردیف مالی جشنواره تا بتوانیم با برنامه ریزی بهتر این جشنواره را برگزار کنیم و شایسته می دانم از زحمات عزیزان تقدیر و تشکر کنم .
فرماندار اسلام آبادغرب بیان داشت  : در اجرای برنامه ها باید آسیب شناسی لازم بعمل آوریم و با رفع نواقص برنامه بهتری برگزار کنیم.
وی همچنین افزود : با توجه به مشکلات زیرساختی ؛ اعتبار ویژه ای برای توسعه مجتمع غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب ساخت پلاتو گذاشته ایم تا انشاء الله بتوانیم زیرساخت های لازم برای این جشنواره فراهم کنیم. 

در ادامه این جلسه عبدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اسلام آبادغرب گرفت : تئاتر مرصاد نباید در این سطح متوقف شود و باید برای کیفیت بخشی به جشنواره تلاش بیشتری بکنیم.
وی افزود : ما در بحث زیرساخت ها مشکلات عدیده ای داریم و لازم است با برنامه ریزی طی چند سال آینده بخشی از این مشکلات را حل کنیم.
عبدی افزود: تئاتر مرصاد شایستگی آن را دارد تا سالن های  متعددی برای آن طراحی شود .
در این دیدار از طرف نادری دبیر یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد و خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب از زحمات فرماندار و مجموعه فرمانداری با اهداء تندیس جشنواره  تقدیر شد.  
۲۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۲۳:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید