اخبار

حجت الاسلام مهری امام جمعه اسلام آبادغرب: جشنواره ملی تئاتر مرصاد باید با قوت و قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهد/ موضوع مرصاد و ارزشهای دفاع مقدس اولویت جشنواره باشد

حجت الاسلام مهری امام جمعه اسلام آبادغرب: جشنواره ملی تئاتر مرصاد باید با قوت و قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهد/ موضوع مرصاد و ارزشهای دفاع مقدس اولویت جشنواره باشد
اعضاء دبیرخانه جشنواره ملی تئاتر مرصاد با اهداء تندیس از حمایت های امام جمعه شهرستان تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب صبح امروز رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب به همراه دبیر یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد و کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب با حجت الاسلام مهری امام جمعه اسلام آبادغرب دیدار کردند. 
حجت الاسلام مهری در آین دیدار گفت: حضور ۲۵ گروه از ۱۵ استان کشور هر کدام  فرهنگ و افتخارات  این شهر را انتقال می دهند و لذا این کار باید باشد و با قوت و قدرت ادامه پیدا کند.
وی گفت : دبیرخانه مرصاد سخنش در دید مردم و رسانه ها ، مرصاد است و لذا موضوع مرصاد چیز مشخصی است که جنگ و شهادت و ایثار  و غیرت زن و مرد منطقه را می خواهد بیان کند و باید براساس معیارهای مشخصی برنامه ریزی صورت گیرد.
وی افزود : اگر موضوع جشنواره غیر از مرصاد می بود یا موضوعات مرتبط با نشاط اجتماعی یا کنسرت موسیقی می بود قطعا فضا متفاوت بود اما اصل موضوع ما در جشنواره مرصاد ایثار و رشادت و پایمردی مردم منطقه است.
امام جمعه اسلام آبادغرب  افزود : زحمات زیادی برای جشنواره تئاتر مرصاد کشیده شده است و شایسته تقدیر است اما دبیرخانه باید موضوع مرصاد را در اولویت و سرفصل برنامه های خود قرار دهد و تئاتر مرصاد کار خودش را انجام دهد و سایر کارها نیز در مسیر و چارچوب خودشان انجام گیرد.
در این جلسه خسرو تمری ضمن ارائه گزارشی از روند جشنواره گفت: جشنواره تئاتر مرصاد در حال تجربه های جدیدی است و بدون شک تقویت ارزشهای انقلاب و فرهنگ ایثار و شهادت در اولویت اصلی جشنواره هستند و لذا طراحی آیین نامه ویژه جشنواره تئاتر مرصاد در اولویت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب قرار دارد و نیاز است در روند جشنواره و سیاستگذاری آن تجدید نظری صورت گیرد.
در این جلسه رسول نادری دبیر یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد ضمن قدردانی از زحمات و حمایت های امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: توصیه های جنابعالی سرلوحه دبیرخانه قرار خواهد گرفت و وجود جنابعالی مایه دلگرمی اعضاء دبیرخانه است.
در پایان این دیدار تندیس یازدهمین جشنواره ملی تئاتر مرصاد تقدیم حجت الاسلام مهری امام جمعه اسلام آبادغرب شد. 
۲۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید