اخبار

17 مرداد ماه روز خبرنگار بر حقیقت جویان بی ادعا مبارک باد

17 مرداد ماه روز خبرنگار بر حقیقت جویان بی ادعا مبارک باد

17 مرداد ماه روز خبرنگار بر حقیقت جویان بی ادعا مبارک باد

به همین مناسبت یادی کنیم از شهیدان اهالی رسانه از جمله شهید سید مرتضی آوینی ، جاویدالاثر کاظم اخوان ،شهید بهرام محمدی‌فرد، شهید غلامرضا رهبر، شهید علیرضا افشار، شهید سپهر ساجدی، شهید سید مهدی میرافضلی، شهید عبدالوهاب شهرانی، شهید ابوالقاسم اخوان، شهید داریوش گودرزی کیا، شهید یوسف نصوحی‌ پور ، شهید فتح الله ژیان پناه ، شهید رسول مصطفایی و شهید حسین فرهادی کوهپایی، خبرنگار بسیجی مدافع حرم شهید محسن خزائی و ... اگر به نام هر کدام اشاره کنیم، فهرست بلندی به دست خواهد آمد.

روایت این خبرنگاران شهید ، روایتی تمام اما ناتمام است و هنوز آوایی از میان خبرهای بی شماری که ناتمام ماند، سروده می شود، آوایی که با خون خبرنگاران شهید آغشته شده و مظلومیت و ایثار را فریاد می زند

شهدای خبرنگار راهی را برگزیدند و جان خود را در راه اسلام و انقلاب فدا کردند که فریاد حقانیت را به گوش جهانیان رساندند و پروازی ملکوتی خلق کردند و اینچنین نام ها را در تاریخ ثبت کردند.

شهید محمود صارمی مسئول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا در مزار شریف بود که سال 1377 در جریان شهادت دیپلمات های ایرانی در این شهر شهید شد و شورای فرهنگ عمومی کشور در اولین سالگرد این رخداد، 17 مرداد ماه را به عنوان روز خبرنگار نامگذاری کرد.

« روحشان شاد و یادشان گرامی»

 

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب فرا رسیدن روز خبرنگار را بر تمامی تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک عرض      می نماید.

 

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۰:۲۶
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید