اخبار

مدیر تولید انجمن تئاتر دفاع مقدس تمرکز روی هدف عملیات مرصاد و موضوع منافقین وجه تمایز این جشنواره است

مدیر تولید انجمن تئاتر دفاع  مقدس تمرکز روی هدف عملیات مرصاد و موضوع منافقین وجه تمایز این جشنواره است
محمد کاظم تبار: جشنواره مرصاد با موضوعیت مخصش شروع به کار کرده و در حال طی کردن یازدهمین دوره ی خود است اما اگر بتوان در این جشنواره تنها بر موضوع مرصاد و منافقین تمرکز کرد قطعا این جشنواره از دیگر جشنواره ها متمایز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب به نقل از  تئاتر کرمانشاه، محمد کاظم تبار مدیر تولید انجمن تئاتر دفاع  مقدس در یازدهمین جشنواره ملی تئاترمرصاد گفت:  جشنواره تئاتر مرصاد جشنواره‌ای با موضوعیت مشخص است و به اتفاقاتی که در پایان جنگ تحمیلی افتاده بر‌میگردد. با تلاش مسئولان این اتفاق برای نمایش‌های تئاتر موضوعی شده است.

کاظم تبار ادامه داد:  ایجاد این حس که در رابطه با موضوعات ارزشی و موضوعات دفاع مقدس بتوان برنامه‌هایی را در سطح کشور برگزار کرد کاملا حائز اهمیت است نکته جالبی که در کارهای خیابانی وجود داشت این بود که مورد استقبال مردم اسلام آباد غرب که کمتر تئاتر خیابانی را می‌شناسند قرار گرفت و حس خوبی به مردم داد که همزمان با استفاده از امکانات تفریحی پارک، چند تئاتر مختلف دیدند و راضی بودند.

مدیر تولید انجمن تئاتر دفاع  مقدس با اشاره به اهمیت موضوع  عملیات مرصاد گفت: باتوجه به اهمیت موضوع مرصاد این انتظار است که سال‌های آینده با برنامه بیشتر و موضوعات مرصادی جشنواره برگزار شود. تا الان اکثر آثاری که دیدم در خصوص موضوع دفاع مقدس است و اگر بتوان روی هدف عملیات مرصاد و موضوع منافقین متمرکز شد، باعث وجه تمایز این جشنواره با سایر جشنواره‌ها خواهد شد.

۱۵ اَمرداد ۱۳۹۸ ۲۱:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید