به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

رونمایی از پوستر سومین جشنواره خوشنویسی در حریم ولایت

رونمایی از پوستر سومین جشنواره خوشنویسی در حریم ولایت
با حضور فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، صندوق آبادی قائم مقام انجمن خوشنویسی ایران، حیدری فرماندار اسلام آبادغرب، عبداله جواری رئیس انجمن خوشنویسان استان کرمانشاه و جمعی از هنرمندان از پوستر سومین جشنواره خوشنویسی در حریم ولایت رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب عصر امروز 98/5/2 از پوستر سومین جشنواره خوشنویسی در حریم ولایت رونمایی شد. 

سعید نجف زاده رئیس انجمن خوشنویسان اسلام آبادغرب با تشکر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و تقدیر از حضور استاد صندوق آبادی، استاد جواری و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و حیدری فرماندار اسلام آبادغرب بیان داشت: فرماندار شهرستان قول مساعدت ویژه برای برگزاری این جشنواره دادند و امیدواریم با برگزاری این جشنواره گام اساسی در راستانی معرفی چهره های جدید خوشنویسی داشته باشیم.

در این مراسم صندوق آبادی گفت : به نفرات برگزیده کتاب های نفیس و گران قیمتی تقدیم برگزیده ها خواهد شد و از جشنواره خوشنویسی مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

جشنواره خوشنویسی در بخش های مختلف برگزار خواهد شد و تا  15 دی ماه علاقمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب
۲ مرداد ۱۳۹۸ ۲۱:۵۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500