اخبار

برگزاری کلاس های آموزش بازیگری در اسلام آبادغرب

کلاس های آموزش بازیگری با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر نمایندگی انجمن هنرهای نمایشی اسلام آبادغرب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب کلاس های بازیگری روزهای یک شنبه و سه شنبه با حضور سعید نوروزی کارگردان و تحصیل کرده هنرهای نمایش در مجتمع غدیر برگزار می شود.

روسول نادری مسئول نمایندگی انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اسلام آبادغرب در این خصوص گفت : این دوره زیر نظر انجمن هنرهای نمایشی استان برگزار می شود و برای افراد شرکت کننده در این دوره ها گواهی صادر می شود.

وی افزود: این دوره ،دوره مقدماتی است و هفته ای دو جلسه برگزار می شود و و هم اکنون این کلاس ها در روز های یک شنبه و سه شنبه هر هفته در محل مجتمع غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دایر است.

نادری افزود : استقبال خوبی از این کلاس ها شده و امیدوارم با برگزاری این کلاس ها سطح بازیگرها و همچنین اجراهای نمایش بالا رود.

وی تصریح کرد: یقینا اسلام آبادغرب در حوزه نمایش حرف های زیادی برای گفتن دارد و هم اکنون این شهرستان از نظر تعداد گروههای نمایشی و تعداد اجراهای عموم از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

۱۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۹:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید