به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

حجت الاسلام مهری : مهمترین نقش بانوان در بیانیه گام دوم انقلاب تربیت نسل جوان مومن متعهد انقلابی پای کار است.

حجت الاسلام مهری : مهمترین نقش بانوان در بیانیه گام دوم انقلاب تربیت نسل جوان مومن متعهد انقلابی پای کار است.
امام جمعه شهرستان اسلام آبادعرب در همایش نقش بانوان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در اسلام آبادغرب بیان داشت : مهمترین نقش بانوان در بیانیه گام دوم انقلاب تربیت نسل جوان مومن متعهد انقلابی پای کار است. 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب عصر امروز با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب؛ شورای اسلامی شهر اسلام آباد غرب و حوزه علمیه خواهران همایش نقش بانوان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شد. 
حجت الاسلام مهری امام جمعه اسلام آبادغرب در این مراسم با تسلیت ایام شهادت امیرالمؤمنین علیه السلام گفت: این ایام شب و روز های با عظمتی است و فضیلت های زیادی برای این روز ها بیان کرده اند و استجابت دعا در این روزها و شب ها به راحتی تحقق پیدا می کند. و لذا باید قدر این شبها را دانست و اعمال این شب ها را به درستی به جا آورد. 
وی در ادامه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب رهبری بیان داشت : رهبری بارها بیان داشته اند که این بیانیه را تبیین و تبشیر کنید و معظم له به درستی نقاط قوت و ضعف چهل ساله انقلاب اسلامی ایران را بیان فرمودند. و این بیانیه برای رسانه ها و مدیران یک راهبرد است و هر کس بنا به مسئولیتی که دارد از این بیانیه بهره ببرد. 
وی در ادامه با اشاره به جایگاه بانوان بیان داشت: موضوع سبک زندگی و تربیت نسل جوان که در این بیانیه مقام معظم رهبری به آن اشاره کردند،  اعظم نقش اجتماعی و تربیت نسل جوان به زنان بر می گردد.  
وی افزود : غرب و آمریکا به دنبال فروپاشی خانواده است و آنها می دانند اگر خانواده ها استحکام داشته باشند  جامعه نیز استحکام خواهد داشت و برعکس اگر خانواده ها متزلزل باشد جامعه نیز فرو خواهد پاشید. 
وی بیان داشت :  نمونه این را ما در تاریخ داریم و اندلس نمونه این موضوع بود و در آن مقطع موفق شدند اندلس را از ارزشهای اسلامی را دور کنند و به نتایج دلخواه خود رسیدند. و امروز غرب نیز با برنامه ریزی به دنبال این قضیه است تا جامعه ما را به ویژه زنان و جوانان را از ارزشهای اسلامی دور کنند. 
حجت الاسلام مهری بیان داشت :  از همان سالهای ابتدایی انقلاب اندیشکده های آمریکایی به دنبال راهکارهای فرهنگی مقابله با انقلاب اسلامی بودند و ماحصل این تحقیق این بود که جوانان ایرانی را باید به انحراف کشاند ولذا  به دنبال آن بودند  انواع و اقسام مواد مخدر صنعتی و مشروبات را در جامعه ما رواج دهند و تا کنون  از همه ظرفیت ها برای از بین بردن هوش و حواس جوانان استفاده کرده اند. 
وی افزود : در خصوص بانوان نیز تلاش کردند قدم قدم کار کنند و به همین خاطر تلاش کردند تا با کمرنگ کردن ارزش های حوزه بانوان به خواسته های خود برسند و این کار را ابتدا به صورت غیر مستقیم انجام دادند اما امروز کار بجایی رسیده که غرب سیاست های خود را به صورت مستقیم تبلیغ می کند و آثار این را ما در کوچه  و بازار داریم می بینیم. 
وی در ادامه افزود: امروز ما به جوانان مومن انقلابی پای کار نیاز داریم و این جوان همه شاخصه ها را باید باهم داشته باشد و در این موضوع باید به بیانیه گام دوم انقلاب بر گردیم و آن نقش بانوان و تربیت نسل جوان و تربیت جوان مومن انقلابی آماده است. 
امام جمعه اسلام آبادغرب افزود: وظیفه بانوان جامعه اسلامی و حوزه های علمیه حرکت در این مسیر است و اگر این بیانیه را درست تشریح کردیم و دنبال کردیم مطمئنا دستاوردهای ارزشمندی به همراه خواهد داشت. 
۴ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۳۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500