به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

اسلام آبادغرب یکی از نامزد پایتخت کتاب ایران خواهد بود

اسلام آبادغرب یکی از نامزد پایتخت کتاب ایران خواهد بود
خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب در بازدید از نمایشگاه کتاب مدرسه شاهد شهید زمانی گفت : با همکاری و همراهی نهادهای فرهنگی امسال اسلام آبادغرب یکی از نامزدهای نهایی پایتخت کتاب ایران خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب ظهر امروز خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب ، حسین مرعشی معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان اسلام آبادغرب از نمایشگاه کتاب دبستان شاهد شهید زمانی بازدید کردند.
در این دیدار خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب به اهمیت کتاب و کتابخوانی اشاره و بیان داشت : سال گذشته با همکارس اداره آموزش و پرورش و مجموعه ادارات و نهادها گام های موثر وارزشمندی را برداشتیم و شعار اسلام آباددر مسیر پایتخت کتاب ایران را محقق نمودیم.
وی افزود : خوشبختانه این اقدامات ارزشمند باعث شد اسلام آبادغرب هم در جام باشگاههای کتابخوانی و هم در پایتخت کتاب جزء شهرهای برتر کشور شود و این مسیر را در سال ۹۸ نیز با شعار اسلام آبادغرب نامزد دریافت پایتخت کتاب ایران ادامه پیدا خواهد کرد.
در این بازدید مرعشی معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش بر توجه دانش آموزن به کتاب و کتابخوانی تاکید کرد.
برگزاری مسابقه خلاصه نویسی کتاب و مسابقه نقاشی با موضوع کتاب از نتایج این بازدید بود که قرار شد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جوایز این مسابقات را تامین کند.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۸:۳۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500