اخبار

عصر شعر و هوره در دهستان شیان اسلام آبادغرب برگزار شد

عصر شعر و هوره در دهستان شیان اسلام آبادغرب برگزار شد
با حضور شاعران دهستان شیان اسلام آبادغرب عصر شعر و هوره در کتابخانه روستای شیان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب این مراسم عصر امروز ( پنج شنبه ۱ آذر ماه ۹۷) با حضور امین شیرزادی شاعر مطرح کشور اهل دهستان شیان و جمعی از شاعران و هنرمندان هوره  منطقه برگزار شد.

خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب با تبریک هفته وحدت و ولادت باسعادت حضرت  رسول(ص) و هفته بسیج گفت : برگزاری اینگونه برنامه ها در مناطق روستایی حکایت از رشد و نگاه ارزشمند فرهنگی مردم آن منطقه دارد. 

تمری افزود : بزرگان و مفاخر فرهنگی هنری هر منطقه ای ، بهترین معرف برای معرفی یک شهر یا منطقه است و امروز ما اسلام آبادی ها و به ویژه دهستان شیان باید به جایگاه علمی و فرهنگی استاد امین شیرزدای افتخار بکنیم.
وی گفت : استاد امین شیرزادی جایگاه ویژه ای در شعر کشور دارند و می تواند بستر مناسبی برای معرفی جایگاه ادبی شهرستان اسلام آبادغرب باشد.‌
تمری گفت : بسیار جای خوشحالی دارد که چنین برنامه ای در یک روستا و مرکز دهستان که محل تولد جناب آقای شیرزادی است برگزار می شود و این در سطح استان بی سابقه است.
در ادامه این مراسم شاعران و هنرمندان هوره دعوت شده به قرائت شعر و اجرای هوره  پرداختند و در پایان از استاد امین شیرزادی تقدیر بعمل آمد.

۱ آذر ۱۳۹۷ ۲۳:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید