اخبار

عبدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اسلام آبادغرب : برگزاری تئاتر مرصاد با گستره ملی دراسلام آباد غرب یک اتفاق و رویداد مهم در این شهرستان است .

عبدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اسلام آبادغرب  : برگزاری تئاتر  مرصاد  با گستره ملی دراسلام آباد غرب یک اتفاق و رویداد مهم در این شهرستان است .
عبدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان اسلام آباد غرب : برگزاری تئاتر مرصاد با گستری ملی یک رویداد و اتفاق مهم در اسلام آباد غرب است .

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اسلام آباد غرب  -جلسه برنامه ریزی تئاتر ملی مرصاد با حضور عبدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ،  تمری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  و اعضای شورای سیاست گذاری تئاتر مرصاد پیش از ظهر امروز در محل فرمانداری شهرستان  در مورخه 97/4/6 برگزار شد.

در ابتدای این جلسه خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر اجرایی دهمین جشنواره تئاتر مرصاد بیان داشت : جشنواره تئاتر مرصاد در گستره ملی نیازمند عزم جدی و برنامه ریزی دقیق است و بدون همکاری و حمایت فرمانداری و اعضاء شورای اداری امکان برگزاری شایسته این جشنواره وجود ندارد. 

تمری افزود : هم اکنون کارهای مقدماتی جشنواره در دست اقدام است و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حساسیت امور مربوط به جشنواره را دنبال می کند. 

در ادامه رسول نادری مسئول دبیرخانه تئاتر مرصاد به طرح مشکلات جشنواره و کاستی های آن در 9 دوره قبل اشاره و بیان داشت : در 9 دوره گذشته جشنواره به صورت منطقه ای بوده و خیلی انتظار زیادی از شهرستان نمی رفت اما الان که جشنواره در گستره ملی در حال اجرا است برای نام و آبروی اسلام آباد غرب هم که شده باید تام ظرفیت و پتانسیل خود را بکار گیریم. 

در ادامه این جلسه سیروس عبدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اسلام آباد غرب به اهمیت جشنواره تئاتر مرصاد در گستره ملی اشاره و بیان داشت : برگزاری جشنواره تئاتر مرصاد در گستره ملی یک موفقیت بزرگ برای شهرستان اسلام آباد غرب است و این موفقیت در کنار رویداد ورزشی همچون صعود تیم هندبال شهرستان به لیگ برتر می تواند به رشد و تعالی شهرستان کمک کند. 

عبدی در ادامه افزود : باید از تمامی ظرفیت های شهرستان استفاده کرد و لذا به گونه ای باید برنامه ریزی شود که جشنواره در سطح آبرومندی برگزار شود و کاستی های دوره های گذشته را جبران کرد. 

عبدی در ادامه به حمایت جدی فرماندار و مجموعه اداری شهرستان از برگزاری این رویداد اشاره و بیان داشت : بدون شک دکتر کریمی فرماندار محترم شهرستان نگاه ویژه ای به حوزه فرهنگ و هنر دارد و این نگاه ویژه می تواند موقعیت مناسبی برای شهرستان فراهم کند. 

عبدی همچنین افزود : از همه ظرفیت ها و زیرساخت های شهرستان برای برگزاری این رویداد مهم فرهنگی هنری استفاده خواهیم کرد تا جشنواره به نحو باشکوهی برگزار شود.  


1  

2  
3

 

۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۹
روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید