اخبار

خسرو تمری :با مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آباد غرب کارگروه رسانه و فرهنگ عمومی تشکیل می شود

خسرو تمری :با مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آباد غرب کارگروه رسانه و فرهنگ عمومی تشکیل می شود
خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب از تشکیل کارگروه رسانه و فرهنگ عمومی برای ارتقاء فرهنگ عمومی شهرستان ذیل شورای فرهنگ عمومی شهرستان خبر دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب خسرو تمری دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آباد غرب با اشاره به اهمیت رسانه در ارتقاء توسعه شاخصه های توسعه بیان داشت : از انجا که نقش رسانه ها در حوزه فرهنگ عمومی یک نقش تاثیر گذار و حیاتی است تشکیل کارگروه رسانه و فرهنگ عمومی می تواند بستر ساز پویایی فرهنگ عمومی شهرستان باشد.

وی افزود : به زودی کارگروه رسانه و فرهنگی عمومی به عنوان زیرمجموعه شورای فرهنگ عمومی تشکیل خواهد شد و از همه علاقه مندان به خوزه رسانه و فرهنگ عمومی دعوت خواهد شد در این کارگزوه حضور موثر داشته باشند.

وی در ادامه افزود : این کارگروه با هدف بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای اصلاح رفتارها در حوزه عمومی و ارتقاء فرهنگ عمومی و تقویت باورهای دینی و ارزشی جامعه تشکیل می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب افزود : رسانه ها مهمترین ابزار فرهنگ سازی و مهمترین ابزار برای ارتقاء فرهنگ عمومی هستند و بدون رسانه ها نمی توان بسترهای ارتقاء فرهنگ عمومی را فراهم ساخت.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آباد غرب  در ادامه افزود : این کارگروه در دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آباد غرب در روز چهارشنبه 2/2/97 به تصویب اعضاء شورای فرهنگ عمومی شهرستان رسیده است.

۴ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید