اخبار

تشکیل شورای فرهنگ عمومی شهر حمیل

تشکیل شورای فرهنگ عمومی شهر حمیل
شورای فرهنگ عمومی شهر حمیل از بخش های شهرستان اسلام آبادغرب با حضور امام جمعه شهرستان اسلام آباد غرب راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب پیش از ظهر امروز ۱۹ فروردین ماه با حضور امام جمعه شهرستان اسلام آباد غرب  و رییس شورای فرهنگ عمومی ، شورای فرهنگ عمومی بخش حمیل راه اندازی شد.

در این جلسه که با حضور مسئولین بخش حمیل در محل سالن جلسات بخشداری برگزار شد در ابتدا پیرویسی بخشدار حمیل ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه از حسن نیت امام جمعه شهرستان و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بابت راه اندازی این شورا تقدیر نمود.

تمری دبیر شورای فرهنگ عمومی در ادامه به بیان نقش شورای فرهنگ عمومی و مصوبات آن براساس موادی از قانون  اشاره کرد وضمن تقدیر از حجت الاسلام مهری بابت مواففت با راه اندازی این شورا ابراز امیدواری کرد که در سایه وحدت بسیار خوب و مثال زدنی مسئولین بخش حمیل بتوانیم در کاهش آسیب های اجتماعی بخش موثر باشیم.

حجت الاسلام مهری رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان هم در بیاناتی به بحث شورا فرهنگ عمومی بعنوان یک شورای بسیار مهم و کاربردی و تاثیر گاردر سطح کشور و استان و شهرستان و بخش اشاره کرد افزودند براساس قانون مصوبات این شورا لازم الاجراست.

وی در ادامه به نقش این شورا در برابر تهاجم فرهنگی و جنگ نرم مدنظر مقام معطم رهبری اشاره نمودند و افزودند:  تصمیمات مشورتی همراه با راهکار شورای فرهنگ عمومی میتواند مارا در برابر این تهاجمات واکسینه نماید.

مهری در ادامه با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران حاصل خون شهدا و زحمات شبانه روزی مسئولین است خاطر نشان کردند :  ما باید در زمینه فرهنگ و فرهنگ سازی به اعتماد و پشتیبانی مردم  امیدوار باشیم و در این شورا برای مسایل کلان فرهنگی بخش برنامه ریزی نماییم .

در ادامه این جلسه میر عرب امام جمعه و تنی چند از مسئولین بخش حمیل به بیان مسائل بخش اشاره نمودند.


 
تشکیل شورای فرهنگ عمومی شهر حمیل

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ۱۴:۵۹
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید