اخبار

برگزاری جشنواره موسیقی مرصاد محور نخستین جلسه شورای مشورتی موسیقی شهرستان اسلام آبادغرب

برگزاری جشنواره موسیقی مرصاد محور  نخستین جلسه شورای مشورتی موسیقی شهرستان اسلام آبادغرب
جلسه شورای مشورتی موسیقی شهرستان اسلام آباد غرب با محوریت جشنواره موسیقی مرصاد در گستره شهرستانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب نخستین جلسه شورای مشورتی موسیقی اسلام آبادغرب پیش از ظهر امروز در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب و با حضور هنرمندان موسیقی این شهرستان برگزار شد. 
خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب با اشاره به جایگاه موسیقی بیان داشت : تشکیل شورای مشورتی موسیقی گامی مهم در راستای تقویت موسیقی شهرستان است و نیاز است جلسات شورا با رویکرد عملیاتی و کاربردی تشکیل شود. 
تمری در ادامه به موضوع جشنواره موسیقی مرصاد در گستره شهرستان اشاره و بیان داشت : مرصاد نقطه برجسته تاریخ حماسی و مقاومت ملت ایران است که به نام اسلام آباد غرب ثبت شده است و این حماسه بزرگ موقعیت مناسبی برای شهرستان اسلام آباد غرب فراهم کرده است. 
وب افزود : باید از ظرفیت مرصاد در بخش های مختلف فرهنگی هنری استفاده کرد و برگزاری جشنواره های هنری می تواند به جایگاه این حماسه بزرگ کمک کند ضمن آنکه برگزاری جشنواره ها به نام مرصاد زمینه گستردگی آنها را کوتاهترین زمان فراهم می کند. 
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اسلام آباد غرب افزود : در همین راستا در کنار جشنواره ملی تئاتر مرصاد ، جشنواره موسیقی مرصاد در گستره شهر ستانی در دستور کار قرار گرفت که امید است بسترساز پویایی موسیقی شهرستان شود.
۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ۲۳:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید