اخبار

برگزاری عصر شعر آینه های بی زنگار در شهرستان اسلام آباد غرب

برگزاری عصر شعر آینه های بی زنگار در شهرستان اسلام آباد غرب
همزمان با 22 استفند روز شهداد مراسم عصر شعر آینه های بی زنگار با حضور شاعران مطرح استان و شهرستان در محل تالار غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
✅به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اسلام آباد غرب خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری عصر شعر آیینه های بی زنگار در جهت گفتمان سازی و ترویج فرهنگ شهادت در شهرستان اسلام آبادعرب با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.
♦️تمری در ادامه افزود: ما اساساً براین اعتقادیم که نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت دربین عموم جامعه تاثیر شگرفی دارد.
وی با بیان اینکه زبان شعر زبان بُرنده و جذابی است که به معانی عمق می‌بخشد، ادامه داد: قرائت شعر، اجرای سرود، اجرای برنامه هنری، پخش کلیپ و تقدیر از شاعران و هنرمندان از جمله برنامه‌های عصر شعر در شهرستان است.
♦️سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه بیان داشتند : یکی از مؤثرترین روش ‌های ترویج ارزش‌های اسلامی بزرگداشت افرادی است که در آن ارزش ‌ها پیشرو بوده و می‌توانند برای دیگران الگو باشند، به عبارتی با معرفی و تقدیر از قهرمانان واقعی ارزش ‌ها، می توان آن‌ها را به عنوان الگو معرفی کرد تا عموم افراد ترغیب شوند که سبک زندگی خود را با آنان تطبیق دهند
♦️مراسم عصر شعر آیینه های بی زنگار در تاریخ 96/12/2 2 ساعت 15 در محل مجتمع فرهنگی هنری غدیر با حضور شاعران برجسته استان و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و موسسه فرهنگی هنری آرمان ولایت زاگرس برگزار خواهدشد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۵:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید