اخبار

اعلام برنامه های ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و هفته زن در اسلام آباد غرب

اعلام برنامه های ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و هفته زن در اسلام آباد غرب
خسرو تمری دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آباد غرب از برگزاری سلسه برنامه های ویژه ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و هفته زن در اسلام آباد غرب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب خسو تمری در گفتگو با خبرنگار ما گفت : با محوریت شورای فرهنگ عمومی ویژه برنامه های متنوعی در سطح شهرستان برنامه ریزی شده است که این برنامه با هدف نشاط عمومی و هدف مند کردن شئون مذهبی برنامه ریزی شده است .

وی گفت : میلاد حضرت فاطمه (س) فرصت مناسبی برای توجه به ابعاد زندگی اهل بیت و به ویژه حضرت فاطمه (س) می باشد و لذا برنامه ریزی برای این ایام از اهمیت ویزه ای برخوردار است.

تمری گفت : با همکاری ادارات و نهاد های سطح شهر برنامه ریزی لازم جهت برگزاری باشکوه جشن بزرگ ولادت کوثر صورت پذیرفته و در این برنامه ضمن حضور گروههای هنری ، هدایای متعددی به شرکت کنندگان اهداء می شود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسلام آباد غرب افزود : این برنامه با همکاری سپاه ناحیه اسلام آباد غرب ، شورای شهر و شهرداری اسلام آباد غرب ، بنیاد شهید و امور ایثارگران ، کمیته امداد حضرت امام خمینی ( ره ) اداره ورزش و جوانان ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب ، آموزش و پرورش ، دفتر امام جمعه ، سازمان تبلبغات اسلامی در روز چهارشنبه ساعت 30 : 9 صبح برگزار می شود.

تمری افزود : علاوه بر این برنامه 5 برنامه هنری با همکاری این اداره و بخشداری حمیل برگزار می شود و از حضور گروههای هنری توانمندی در این برنامه ها استفاده خواهد شد. همچنین 4 برنامه دیگر در ایام هفته زن توسط این اداره در سطح شهر اسلام آباد غرب برگزار می شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب در ادامه افزود : امید است با این برنامه فضای عمومی جامعه نسبت به رویداد بزرگ ولادت با سعادت حضرت فاطمه ( س) از شور و هیجان و معنویت لازم برخوردار شود.

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۰:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید