اخبار

دکتر پریسا محمدی از برگزاری جشنواره استانی داستان نویسی امید با موضوع اعتیاد خبر داد

دکتر پریسا محمدی از برگزاری جشنواره استانی داستان نویسی امید با موضوع اعتیاد خبر داد
پریسا محمدی معاونت فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، از برگزاری جشنواره استانی داستان نویسی امید با موضوع اعتیاد در شهرستان اسلام آباد غرب خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اسلام آباد غرب پریسا محمدی در گفتگو با خبرنگار ما گفت : جشنواره داستان نویسی امید با موضوع اعتیاد و پیشگیری از آسیب های آن در اسلام آباد غرب برگزار می شود.

وی بیان داشت : این جشنواره در دو بخش داستان کوتاه و داستانک برگزار می شود و هر نویسنده می تواند در هر دو بخش جشنواره شرکت نماید.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان کرمانشاه افزود : داستان‌های کوتاه باید به صورت تایپ‌شده در فرمت‌ doc ارسال شوند و  تعداد کلمات هر داستان کوتاه حداکثر ۳ هزار کلمه است و هر نویسنده تنها اجازه دارد در هر بخش ۳  اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

وی افزود : آثار ارسال شده جدید و نباید در جشنواره های دیگر حائز رتبه و مقام شده باشند

محمدی افزود : آخرین مهلت ارسال آثار 31 اردیبهشضت 97 خواهد بود مراسم اختتامیه این جشنواره همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار خواهد شد.

محمدی از همکاری فرمانداری اسلام آباد غرب ، ستاد مبارزه با مواد مخدر استان و همه دستگاههای مشارکت کننده در این جشنواره تقدیر و تشکر کرد.

سایر مطالب مرتبط با جشنواره

 جوایز بخش داستان :

جایزه‌ منتخب هیات داوران: برای نفر اول، لوح تقدیر، و مبلغ 600 هزار تومان ، نفر دوم، لوح تقدیر و مبلغ ۴۰۰ هزار تومان، نفر سوم لوح تقدیر و مبلغ ۲۰۰ هزار تومان و نفر چهارم 150 هزار تومان

جوایز بخش داستانک :  به نفرات اول تا پنجم لوح تقدیر هدیه نقدی به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان اهدا می شود.

 

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۷:۱۷
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید