اخبار

دیدار هنرمندان عرصه موسیقی با خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب

دیدار هنرمندان عرصه موسیقی با خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
هنرمندان حوزه موسیقی در نشستی با خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب در تاریخ 96/12/09 هنرمندان حوزه موسیقی در نشستی با خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.

در این دیدار که تعداد قابل توجهی از هنرمندان موسیقی حضور داشتند ابتدا با اهدءا سبد گل از زحمات رضا عباسی تقدیر و با اجرای موسیقی، مقدم خسرو تمری را تبریک گفتند.

در ابتدای مراسم پوریا فتاحی رابط انجمن موسیقی با بیان گزارشی از فعالیت های حوزه موسیقی به بیان نقاط ضعف و قوت این انجمن اشاره نمود سپس هرکدام از مربیان و اساتید این حوزه جداگانه پیشنهاداتی را در راستای تقویت موسیقی بیان نمودند.

خسرو تمری هدف از تشکیل جلسه را ایجاد صمیمیت و هم گرایی گروههای موسیقی دانست و ابراز امیدواری کرد که با کمک هنرمندان و با ایفای نقش یک هنرمند بتوانیم در زمینه نشاط آفرینی گام موثری را در راه کاهش آسیب های اجتماعی با خلاقیت و توانایی موجود برداریم.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این نکته که در دیدگاههای هنرمندان به مسئله آموزش اشاره شد بیان کردند که باید در حوزه های مختلف هنری کارههای زیر بنایی انجام شود و در این راستا توجه به تشکیل مؤسسات تک منظوره هنری، موسسات چند منظوره و همچنین تأسیس آموزشگاه می تواند دغدغه شما را برآورده سازد بیان کردند که با تمام توان از درخواست های هنرمندان در این زمینه حمایت خواهند کرد.

تمری در ادامه از اجرای ماهانه موسیقی و برگزاری گروهی موسیقی در روستاها و همچنین ایجاد کارگاه های آموزشی و حمایت از برگزاری کنسرت درشهرستان اشاره نمود که با همکاری هنرمندان موسیقی اجرایی خواهد شد.

دیدار هنرمندان عرصه موسیقی با خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب دیدار هنرمندان عرصه موسیقی با خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
دیدار هنرمندان عرصه موسیقی با خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غربدیدار هنرمندان عرصه موسیقی با خسرو تمری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
 


۹ اسفند ۱۳۹۶ ۲۲:۱۳
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید